+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com polish english
Zaznacz stronę
Menu

remote expert video

Jeśli idziemy do sklepu/oddziału firmy a nie znajdujemy tam pomocy lub odpowiedzi na nurtujące nas pytania, odchodzimy i najczęściej nie wracamy już do takiej firmy. Dlatego też, aby przeciwdziałać takiemu zjawisku i tracąc przychody (z ang. revenue leakage) z takiego zachowania klientów powstało rozwiązanie, które adresuje powyższy problem.

Remote Expert to rozwiązanie, które umożliwia komunikacje z drugą osobą, w firmach najczęściej specjalistą wysokiego poziomu w swojej dziedzinie, za pomocą technologii high-definition (HD) wideo. Szczególnie jest to istotne rozwiązanie jeśli mamy ograniczoną liczbę osób z pewnymi unikalnymi kwalifikacjami w firmie.

 Dzięki temu rozwiązaniu można:

–        Poprawić doświadczenie z korzystania z usług dla swoich klientów

–        Rozwinąć dostępność i wydajność ekspertów

–        Uprościć obsługę zarówno klientów jak i specjalistów

Przykłady wykorzystania w różnych obszarach:

–        Tworzenie grup eksperckich w bankach (zarządzanie portfelem klienta, udzielanie kredytów itd.)

–        Dostęp do specjalistów w firmach ubezpieczeniowych

–        Dla szkół, dostęp do wybitnych nauczycieli, profesorów

–        Lepszy dostęp konsultacyjny do specjalistów/lekarzy oraz wiele innych możliwości.

Jednak wdrożenie takiego rozwiązania w firmie, wymusza zmianę przypłewów informacji pomiędzy zainteresowanymi stronami. Jak również adaptacja w oddziałach firm musi zostać dobrze zorganizowana. Nie wystarczy postawić terminal wideo i dać dostęp do osoby po drugiej stronie. Całość rozwiązania technologicznego musi być wkomponowana w działanie placówki jak również osoby, które będą posługiwały się tą technologią powinny odczuwać komfort z korzystania i mieć pewność, że klienci mają podobne odczucia. Dlatego też ważne jest przygotowanie odpowiedniej aranżacji pomieszczeń, w której kliencie i pracownicy będą odczuwali przyjemność z korzystania z nowych narzędzi.

Skontaktuj się z nami:

biuro@greeneris.com

tel. +48 22 439 03 20

lub napisz poprzez formularz kontaktowy

[ninja_form id=1]