+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com polish english
Zaznacz stronę
Menu

smart_busniess

Firma Greeneris Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw potrzebom rynku wprowadziła do swojej oferty kompleksowe rozwiązania z różnych obszarów biznesowych i technicznych. Chcemy zaproponować Państwu pełne i kompleksowe rozwiązania technologiczne, które integrują wiele aspektów i dziedzin technicznych jak i branżowych.
Jedną z głównych kompleksowych usług, która znajduje w naszej ofercie a pozwala firmom na przeniesienie ciężaru projektowania architektonicznego, wykończenia wnętrz, nadzoru budowlanego jak również projektowania i implementacji w oddziale/ biurze technologii informatycznych jest propozycja, którą nazwaliśmy Inteligentne Biuro lub Oddział (w zależności od specyfiki lokalizacji). Podejście kompleksowe pozwala firmom  w wymierny sposób zaoszczędzić pieniądze jak również przyśpieszyć cały proces wdrażania nowej lokalizacji.
W obszarach zaawansowanych technologii specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach związanych z urządzeniami mobilnymi (BYOD), systemami wirtualnego PC-ta (VDI/VXI), jak również rozwiązania wideo (Video/Digital Signage) i pracy zdalnej (Remote Expert). Kompleksować wiąże się z zaoferowaniem rozwiązań, które obejmują wiele aspektów technologicznych od infrastruktury, poprzez szeroko rozumiane bezpieczeństwo do warstwy aplikacji biznesowych. Proponujemy i łączymy różnorodne rozwiązania, aby spełniały jak najlepiej wymagania naszych klientów.
Doświadczenie i znajomość dostępnych rozwiązań pozwala nam projektować systemy i rozwiązania dla mniejszych jak i dużych firm na rynku. Oprócz wyżej wymienionych rozwiązań świadczymy usługi konsultacyjne, przed i po wdrożeniowe, które pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie z rynku jak również z sukcesem wdrożyć w firmie.

Skontaktuj się z nami:

biuro@greeneris.com

tel. +48 22 439 03 20

lub napisz poprzez formularz kontaktowy

[ninja_form id=1]