+48 22 439 03 20 biuro@greeneris.com polish english
Zaznacz stronę
Menu

26.02.2020 r. – Zapraszamy 3 marca na ITechDay na nasze stoisko oraz na prezentację, którą poprowadzi Rafał Staś

itechday2020

O godzinie 9.00 w sali Niebieskiej odbędzie się prelekcja na temat: Zarządzanie tożsamością, mobilność oraz zaawansowana ochrona zasobów chmurowych jako całościowa koncepcja architektury Zero Trust w dobie Transformacji Cyfrowej miejsca pracy. Gorąco zapraszamy.
 
Więcej informacji ITechDay znajdą Państwo na stronie organizatora www.itechday.pl
 
 

02.10.2019 r. – Zapraszamy bezpłatne konferencje i warsztaty Unified Endpoint Management and Security

konferencja Greeneris Gdańsk

Zapraszamy Państwa na spotkanie poświęcone dwóm trendom na rynku, które coraz bardziej zmieniają sposób w jaki pracują osoby zarządzające zasobami IT w firmach jak i również sami pracownicy firm: nowoczesna ochrona urządzeń końcowych oraz sprawne zarządzanie urządzeniami mobilnymi. Naszymi partnerami na konferencji będą VMware (System Workspace ONE), SentinelOne (Active EDR) oraz Check Point (Sandblast – Mobile Threat Defense). Konferencje zaplanowane są w trzech miastach: Gdańsk 2-3.10.2019 | Katowice 8-9.10.2019 | Warszawa 16-17.10.2019.

Zobacz program i zarejestruj się na konferencję. Liczba miejsc ograniczona.
Szczegóły na stronie konferencje.greeneris.com >>

 
 
28.09.2019 r. – IT FUTURE EXPO 2019

It future expo 2019 Greeneris

26 września odbyła się VII edycja spotkania IT Future Expo, w całości poświęconego technologiom dla biznesu. Towarzyszący kongres, miał za zadanie w jak najszerszym zakresie umożliwić zainteresowanym słuchaczom – zapoznanie się z potrzebami rynku IT , najnowszymi technologiami sektora ICT, kierunkami rozwoju branży, oraz umożliwić rzeczową dyskusję i wymianę doświadczeń.

 
 
 
 
14.07.2019 r. – Warsztaty kulinarne z Cisco
Warsztaty z Cisco Webex12 lipca spotkaliśmy się aby poznać narzędzie Cisco Webex i jego możliwości w codziennej pracy. W trakcie szkolenia zostały zaprezentowane rozwiązania do komunikacji oraz pracy zespołowej w przedsiębiorstwach, komunikacji z siecią przedstawicieli handlowych i klientami, a także wykorzystania do jej np. do rekrutacji i szkoleniach pracowników. Zwieńczeniem spotkania były warsztaty kulinarne nasi goście mogli poznać tajniki kuchni mistrzów.

Zobacz fotorelację na Facebooku
Warsztaty Kulinarne z Cisco >>

 
 

5.11.2018 r. – Greeneris – Red Hat Advanced Business Partner

Red Hat Advanced Business Partner

Od jakiegoś czasu w swoim i tak już obszernym portfolio posiadamy także rozwiązanie firmy Red Hat, czyli Linuxowy system operacyjny szeroko wykorzystywany przez wiele firm i instytucji. Red Hat jest wdrażany często w środowiskach o znaczeniu krytycznym, jak światowe giełdy, instytucje finansowe, firmy telekomunikacyjne, ale także używany jest do obsługi stron internetowych największych światowych marek detalicznych. Osiągnięcie partnerskiego poziomu Advanced jest między innymi skutkiem tego, iż doświadczenie i wiedza jednego z naszych inżynierów zostały potwierdzone zdanym egzaminem i uzyskaniem certyfikatu inżyniera Red Hat. Z punktu widzenia klienta jest to gwarancja, że powierzone w nasze ręce zlecenie zostanie wypełnione w pełni profesjonalnie, więc system Red Hat umożliwi stabilne i bezpieczne korzystanie z budowanej platformy.

Więcej o Red Hat >>

9 – 18.10.2018 r. – Zarządzanie mobilnym dostępem do elektronicznych zasobów firmowych

Za nami kolejny cykl konferencji technologicznych, tym razem pod tytułem “Zarządzanie mobilnym dostępem do elektronicznych zasobów firmowych”. Spotkanie organizowane przez firmę Greeneris przebiegło ze wsparciem przedstawicieli naszych partnerów biznesowych reprezentujących firmy Dell, VMware oraz Vemi – dystrybutora rozwiązań Sealpath. Zostały omówione zagadnienia związane z zarządzaniem urządzeniami mobilnymi, stacjami roboczymi opartymi o system Windows 10 oraz udzielaniu dostępu tym urządzeniom do poufnych danych. Naturalnie mówiąc o swojej działalności nie mogliśmy pominąć zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w sieci firmowej oraz posiadanych przez pracowników urządzeniach.

Zapraszamy na kolejną serię spotkań. O szczegółach poinformujemy na stronie konferencje.greeneris.com >>

 

30 – 31.08.2018 r. – Breakout rooms, czyli praca zespołowa w wirtualnych pokojach

Prowadzenie szkoleń w formie wirtualnych spotkań może bardziej przypominać wydarzenia edukacyjne organizowane w klasyczny sposób. Dzięki wykorzystaniu wirtualnych pokoi praca zespołowa w trakcie szkoleń przybiera formę zbliżoną do znanego wszystkim formatu nauki grupowej. Znana z organizacji wartościowych webinariów i szkoleń firma Webcomm podjęła współpracę z nami oraz Cisco, aby dostarczyć wszystkim zainteresowanym solidną dawkę wiedzy oraz praktyczny warsztat z organizacji szkoleń w wirtualnych pokojach.

Więcej info oraz zapisy na stronie Webcomm
Kliknij tutaj i dowiedz się więcej >>

27.08.2018 r. – Wyróżnienie Gartnera dla VMware 

Producent oferowanego przez nas rozwiązania Workspace ONE, działającego na podstawie platformy Airwatch – jednego z najbardziej zaawansowanych narzędzi tego typu, został wyróżniony jako lider dziedziny UEM, czyli zunifikowanego zarządzania urządzeniami końcowymi. Oznacza to, że produkty VMware odznaczają się na tle światowej konkurencji. Workspace ONE to rozwiązanie całkowicie multiplatformowe, przez co nie ma znaczenia to, jakiego systemu używamy w swoich firmowych komputerach a jakich w smartfonach. Na każdym z urządzeń mobilnych posiadanych w firmowej flocie mamy możliwość korzystania z tego samego rozwiązania, używać firmowej skrzynki mailowej oraz korzystać z danych na wspólnym dysku.

Więcej do przeczytania na stronie VMware >>

1.08.2018 r. – Cisco Premier Certified Partner

W dniu 1 sierpnia 2018 Greeneris otrzymało tytuł Partnera Cisco poziomu Premier. Oznacza to, że umiejętności i doświadczenie naszych specjalistów są na wysokim poziomie koniecznym do sprawnego wdrażania rozwiązań hybrydowych Cisco, oraz do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości wsparcia przed i posprzedażowego. Zostało to potwierdzone przez naszych kontrahentów w ankietach, które były podstawą do wystawienie nam takiej oceny. Oczywiście nie zamierzamy spocząć na laurach i już zaczynamy sprint po tytuł partnera Cisco poziomu Gold.

Więcej na temat wymagań stawianych partnerom Cisco >>

 

 

12 – 14.04.2018 r. – Konferencja ICT Live

 Międzynarodowe targi IT i mobile prezentują polskie i zagraniczne rozwiązania IT i telekomunikacyjne. Nasze uczestnictwo w konferencji ukierunkowaliśmy w stronę osób poszukujących sprawnego rozwiązania do zarządzania urządzeniami mobilnymi. Z przybyłymi na miejsce gośćmi mieliśmy więc wielokrotnie okazję porozmawiać na temat możliwości jakie oferuje np. system AirWatch od VMware. Była to także znakomita okazja do zapoznania się z ofertą firm działających na sąsiednich do naszego pól zainteresowania i nawiązania kontaktów wartościowych dla dalszego rozwoju oferty.

 

 

26.01.2017 r. – Konferencja Backup & Storage Systems

Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych zawsze było ważne, jednak w obecnych czasach stało się koniecznością. Ciągły dostęp do dokumentacji, danych klientów i informacji stał się jeszcze bardziej istotny dla firm, aby przetrwać w trudnych ekonomicznie czasach. Nigdy wcześniej nie odnotowywaliśmy również tak wielu zagrożeń, które mogą wpłynąć na utratę danych przedsiębiorstwa. Konferencja poświęcona będzie rzeczowej wymianie informacji między specjalistami w zakresie ciągłości biznesowej, usuwania skutków awarii oraz zarządzania ryzykiem. Omówione  zostaną współczesne wyzwania oraz sposoby radzenia sobie z problemami bezpieczeństwa danych.

26.01.2017

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie oraz na naszą sesję podczas której zostaną zaprezentowane innowacyjne rozwiązania zapewniające backup serwerów oraz stacji końcowych bazujących na bezpiecznej architekturze Druva. Omawiane rozwiązania dzięki unikalnemu systemowi bezpieczeństwa danych w chmurze oraz wykorzystujące unikalną metodę deduplikacji są uważane za jedne z najlepszych na świecie.

 

Życzenia noworoczne

Wszystkim odwiedzającym naszą stronę, Klientom oraz Partnerom składamy najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz tyle optymizmu, by go starczyło na cały Nowy 2017 Rok. Szczęśliwego Nowego Roku!

2017

 

Greeneris Roadshow 2016 – Computing Everywhere Enterprise Mobility Management

Już niebawem kolejna odsłona naszej konferencji. Już dziś zapraszamy do zarezerwowania terminu:

  • 4 października – Warszawa
  • 6 października – Katowice
  • 11 października – Poznań
  • 12 października Gdańsk

 

Wakacje 2016

Ciepłego wiatru, promieni słońca oraz niezwykłych wspomnień!

happy-holidays

 

10-11.06.2016 r. – Model Nowoczesnej Szkoły – Ogólnopolska Konferencja dla Dyrektorów Szkół i Nauczycieli

To już ostatnia możliwość w tym roku szkolnym, aby zaprezentować Cisco Meraki. Do zobaczenia na naszych warsztatach organizowanych w ramach konferencji w Ząbkach.Zaprezentujemy profesjonalne zabezpieczenia sieci Wi-Fi działającej w szkole oraz rozwiązania sieciowe gwarantujące nauczycielom komfortową pracę.

 

19-20.05.2016 r. – Konferencja IT w Edukacji – Zegrze 

Kongres TIK w Edukacji to spotkanie, w którym wezmą udział dyrektorzy szkół oraz przedstawiciele jednostek administracji publicznej odpowiedzialni za organizację oświaty. Spotkanie będzie niepowtarzalnym spotkaniem do rozmowy o możliwościach zabezpieczenia sieci wifi w placówkach oświatowych. Serdecznie zapraszamy na nasz wykład pokazujący w praktyce możliwości Cisco Meraki.

 

Cisco Forum 2016

Przed nami kolejna odsłona Cisco Forum. Tradycyjnie zostaliśmy Partnerem Konferencji.

Serdecznie zapraszamy na naszą sesję, 2 dnia konferencji pt. Biuro w kieszeni w oparciu o bezpieczne wykorzystanie urządzeń mobilnych. Sesja prezentować będzie bezpieczne rozwiązania dla pracowników mobilnych z wykorzystaniem systemu zarządzenia mobilnością MDM Airwatch, platformy zarządzania tożsamością, wirtualizacji aplikacji przy niezawodnym wsparciu technologii Cisco ISE

11

 

8.04.2016 r. – VI Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów w Juracie

Celem Ogólnopolskich Zlotów jest zaprezentowanie najbardziej kreatywnych, innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań stosowanych w edukacji. Oprócz wykładów podczas spotkania odbędą  się także warsztaty – nie może Nas tam zabraknąć, by zaprezentować Cisco Meraki!

 

1-3.04.2016 r. – XII Konferencja KASSK 2016

To niepowtarzalna okazja do spotkania z przedstawicielami Greeneris oraz rozwiązaniami Cisco Meraki tym razem w Nowym Tomyślu.

kassk logo

 

14-15.03.2016 r. – Nowoczesny Dyrektor – IV edycja konferencji organizowanej przez Librus

Nowoczesny Dyrektor to ogólnopolska konferencja dedykowana Dyrektorom szkół, którzy chcą aktywnie korzystać z nowoczesnych technologii w swojej codziennej pracy. Ich priorytetem jest rozwój, innowacyjność i bezpieczeństwo, czyli obszary, wokół których zbudowano tematykę  IV edycji tej konferencji.

Udział w tym wydarzeniu do doskonała okazja do rozmowy z przedstawicielami Greeneris oraz Cisco na temat możliwości zabezpieczania oraz zarządzania siecią wifi w placówkach oświatowych. Podczas 2 dni warsztatów pt. MERAKI – sieć, jakiej nie znałeś – to nigdy nie było tak proste! – pokażemy, jak skonfigurować i zarządzać siecią w szkole. Okazuje się, że od wyjęcia z pudełka do pełnej konfiguracji mija tylko jedna godzina zegarowa. Zarządzać tą siecią może osoba, która dosyć sprawnie posługuje się komputerem, ale nie ma specjalistycznej wiedzy informatycznej, a dodatkowo może to robić z dowolnego miejsca na świecie.

librus logo

 

9.03.2016 r. – CYWILIZACYJNE WYZWANIA INFORMATYKI – Konferencja zorganizowana w Gorzowie Wielkopolskim przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową

Greeneris jako Partner Cisco oraz sprzedawca Cisco Meraki pojawi się na konferencji, by zaprezentować zalety oraz sposób działania tej technologii.

 

1.03.2016 r. – Spotkanie w Centrum Edukacji w Białymstoku

W ramach konferencji Microsoft dla Edukacji odbędzie się prezentacja poprowadzona przez Artura Rudnickiego – nauczyciela przedmiotów informatycznych oraz wicedyrektora w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu dotycząca rozwiązań Cisco Meraki.

 

19.02.2016 r. – Promocja Cisco Meraki w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu

Podczas spotkania zorganizowanego w poznańskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli, Tomasz Łukawski – dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach opowie o technologii Cisco Meraki służącej do zarządzania i zabezpieczenia sieci wifi w placówkach oświatowych.

meraki logo

 

Banking Tech & Security 2016

Już 27 stycznia 2016 r. w Golden Floor Plaza odbędzie się konferencja Banking Tech & Security. Szczególnie zapraszamy na sesję prowadzoną przez Greeneris, podczas której szczegółowo omówimy kluczowe zagadnienia w temacie zarządzania danymi firmowymi przekazywanymi m.in. za pomocą poczty elektronicznej z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa z AirWatch. Dodatkowo również zaprezentujemy mechanizmy bezpiecznego zarządzania aplikacjami oraz wymiany dokumentów na urządzeniach mobilnych.

banking-conference-644x165

 

Życzenia świąteczne

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech to będą Święta pełne magii, ciepła i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie Najbliższych Osób.

11

 

Ruszyła rejestracja na 4. edycję Roadshow Enterprise Mobility

Podczas tej edycji odwiedzimy następujące miasta:

Katowice – 06 października

Poznań – 07 października

Gdańsk – 08 października

Warszawa – 21 października

11

 

Podczas spotkań zaprezentujemy

– Kompleksowe rozwiązanie do zarządzania bezpieczeństwem/aplikacjami na urządzeniach mobilnych firmy AirWatch orazintegrację tego typu rozwiązań z siecią tj. rozwiązaniami firmy Cisco;

– Kompleksowe rozwiązanie do dystrybucji treści na urządzeniach mobilnych firmy AirWatch – Mobile Content Management;

– Rozwiązania badania reputacji aplikacji i przeciwdziałania instalowaniu niepożądanych aplikacji na urządzeniach mobilnych – firmy Pradeo;

– Kompleksowe rozwiązanie do zbudowania zunifikowanego miejsca pracy. Dostarczania treści i aplikacji z wykorzystaniem rozwiązań VMware Horizon Workspace;

– Kompleksowe rozwiązanie do wirtualizacji desktopów jak i aplikacji VMware Horizon View;

– Bezpieczne i niezawodne rozwiązanie sieci bezprzewodowej w oparciu o Cisco Meraki;

 

Wakacje 2015
Zbliża się okres wakacyjny, wszystkim odwiedzającym naszą stronę życzymy mnóstwa promieni słonecznych oraz odpoczynku.

Znalezione obrazy dla zapytania holiday or work

 

Maj 2015 – Konferencja IT w Ubezpieczeniach

13 maja w Centrum Konferencyjnym Ogrodowa 58 odbędzie się konferencja adresowana do branży ubezpieczeniowej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, zaprezentujemy m. in. rozwiązania służące do zarządzania i zabezpieczania urządzeń mobilnych.


Marzec 2015 – Greeneris Partnerem Cisco Forum

Drugiego dnia konferencji – 19.03.2015 r. o godz. 9:30 pokaz pt. “Biuro w kieszeni w erze mobilności i chmur” poprowadzą: Rafał Staś oraz Jarosław Świechowicz z Greeneris.

Prelekcja będzie miała formę kompleksowego pokazu dedykowanego dla pracowników mobilnych. Podczas pokazu zostaną wykorzystane rozwiązania: MDM AirWatch, platforma wirtualizacji desktopów/aplikacji w niezawodnym wsparciu technologii Cisco.

 

 

2-5 Marca 2015 – Mobile World Congress

W dniach 2-5 marca 2015 roku w Barcelonie na miejsce jedno z największych wydarzeń z branży telekomunikacyjnej. Podczas imprezy najwięksi producenci urządzeń telekomunikacyjnych będą prezentować swoje urządzenia, zatem nie może Nas tam zabraknąć!

 


Styczeń 2015 – Banking Tech & Security

Serdecznie zapraszamy na konferencję Banking Tech & Security, podczas której zostaną omówione najnowsze trendy rozwiązań oraz technologii dla sektora bankowego. Kluczowym zagadnieniem będą aspekty związane z bezpieczeństwem.

Jarosław Świechowicz z firmy Greeneris poprowadzi prelekcję pt. „Bezpieczne wykorzystanie urządzeń mobilnych w bankach w świetle rekomendacji D Komisji Nadzoru Finansowego”.

 

 

Życzenia świąteczne

 

 

Grudzień 2014 – Cykl Webinarów dla HR

Wspólnie z Martą Eichstaedt, Deloitte oraz Cisco zapraszamy na cykl naszych spotkań pt. Jak wykorzystać Webinar w pracy HR-owca?

Oto plan:

27.11.2014 r. – Atrakcyjne i angażujące szkolenie online w wirtualnym pokoju Webex

4.12.2014 r. – Efektywna rekrutacja w wirtualnym pokoju – praktyczne ćwiczenia i pokazy

11.12.2014 r. – Trendy HR – Webinar i co dalej? – raport Deloitte, case study Cisco

 

 

5-6 listopada 2014 – XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo

XX Jubileuszowy Kongres Kadry & Expo odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jesiennej edycji towarzyszyć będzie wystawa firm szkoleniowych i dostawców usług dla HR – Expo Kadry. Jesienna edycja będzie doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń wśród pracowników HR.

Na tym wydarzeniu nie może Nas zabraknąć, dlatego serdecznie zapraszamy na nasze stoisko oraz prelekcję pt. Jak wykorzystać Webinar w pracy HR-owca?

 

 

Październik 2014 – Roadshow Enterprise Mobility

Wraz z AirWatch, VMware oraz Cisco organizujemy już trzecią edycję naszej konferencji poświęconej kwestii bezpieczeństwa oraz budowy strategii zarządzania flotą urządzeń mobilnych, wirtualizacji aplikacji i desktopów oraz budowie bezpiecznego dostępu do sieci firmowej w oparciu o rozwiązania Cisco.

 

Oto plan:

7 października – Kraków

8 października – Wrocław

22 października – Poznań

23 października Warszawa

 

 

Sierpień 2014

Po wakacyjnym odpoczynku już dziś zapraszamy na kolejną odsłonę Roadshow Enterprise Mobility.

Wydarzenie odbędzie się w październiku. Odwiedzimy Was w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Liczymy na Waszą obecność.

 

 

11-13 czerwca 2014 – 18 edycja Konferencji „Miasta w Internecie”

Konferencja „Miasta w Internecie” (KMWI) to największe w Polsce spotkanie przedstawicieli środowisk samorządowych, administracji centralnej, sektora teleinformatycznego, mediów, organizacji pozarządowych i środowiska naukowego poświęcone modernizacji i rozwojowi Polski dzięki skutecznemu wykorzystywaniu rozwiązań cyfrowych.

W Gdańsku nie zabraknie przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej, firm sektora edukacyjnego, przedstawicieli oświaty i samorządowców wszystkich szczebli. Uzupełnieniem będą prezentacje “żywych” lekcji przedmiotów nieinformatycznych z wykorzystaniem metod i narzędzi dydaktyki cyfrowej.

Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć naszych przedstawicieli, a więc do zobaczenia w Gdańsku!

 

5 czerwca 2014

Konferencja vForum jest skierowana do informatyków, którzy chcą poznać nowe rozwiązania w dziedzinie wirtualizacji, obsługi urządzeń przenośnych i chmury obliczeniowej. Jest to największa konferencja w 2014 r., na której można zaznajomić się z metodami upraszczania infrastruktury informatycznej, przyspieszenia modernizacji przedsiębiorstwa oraz podniesienia znaczenia działu IT w firmie. W obszernym programie konferencji można znaleźć ciekawe prezentacje, pokazy, dyskusje panelowe oraz sesje, na których można uzyskać eksperckie porady praktyków. Do zobaczenia na konferencji!

 

Maj 2014

27-28 maja 2014 r.Targi Rozwiązań i Technologii Mobilnych Mobile-IT w Krakowie

Wydarzenie jest poświęcone zagadnieniom związanym z efektywnym wykorzystaniem technologii mobilnych zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym dlatego też nie może nas tam zabraknąć. Serdecznie zapraszamy!

 

14 maja 2014 r. w Łodzi odbyło się Cisco Partner Excellence. Konferencja jest dedykowana dla Partnerów, Dystrybutorów i przedstawicieli Cisco. Miło nam poinformować, że podczas tego wydarzenia otrzymaliśmy statuetkę New Market Development Champion.

 

13 maja 2014 r. – KONFERENCJA – Bezpieczeństwo oraz zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na konferencję w Warszawie!

 

KONFERENCJA – Bezpieczeństwo oraz zarządzanie urządzeniami mobilnymi

2.04.Poznań, 3.04 Gdańsk, 8.04 Kraków

Zapraszamy na II edycję konferencji dotyczącej bezpieczeństwa oraz zarządzania urządzeniami mobilnymi. Wydarzenie organizujemy wspólnie z naszymi Partnerami: AirWatch, Cisco oraz Samsung. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

stopka

 

24- 25 marca 2014 – Konferencja Dyrektor XXI wieku

Krótka fotorelacja z tego, jak prezentowaliśmy się podczas konferencji:

Szczegóły konferencji: www.nowoczesny-dyrektor.pl

 

Jako dostawca nowoczesnych rozwiązań dla sektora edukacyjnego zostaliśmy zaproszeni jako wystawca na jedną z najważniejszych konferencji w tym zakresie. Greeneris będzie prezentowało swoje rozwiązania na stoisku, a podczas 1. dnia konferencji poprowadzi także warsztaty pt. Nowoczesna technologia w służbie edukacji – praktyczny pokaz rozwiązań – Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy! – 24.03.2014 r. Ożarów Mazowiecki

 

Marzec 2014 – Cisco FORUM 2014

Po raz kolejny zostaliśmy partnerem tego wydarzenia. Dziękujemy za zaufanie!

 

Szczegóły dotyczące konferencji www.ciscoforum.pl

 

Luty 2014 – Mobile World Congress w Barcelonie

To już drugie z rzędu uczestnictwo Greeneris w największych targach producentów elektroniki mobilnej.

Więcej na temat konferencji www.mobileworldcongress.com

 

grudzień 2013 – DIGITAL LEARNING CONGRESS

Uczestnictwo oraz prowadzenie warsztatów podczas konferencji Digital Learning Congress w Centrum Nauki Kopernik. Wspólnie z Greeneris wystawcą był także nasz biznesowy Partner – firma BOX.

 

grudzień 2013 – współuczestnik/organizator konferencji BYOD Warszawa IDG

listopad 2013 – konferencje Enterprise Mobility Management Warszawa, organizowana przez Greeneris przy współudziale, Cisco, F-Secure, Samsung i AirWatch

październik 2013 – konferencje Enterprise Mobility Management Kraków i Gdańsk, organizowana przez Greeneris przy współudziale, AeroHive, F-Secure, Samsung i AirWatch

czerwiec 2013 – BYOD Enterprise Mobility Summit.

 

marzec 2013 – Cisco Forum, zaproszeni goście z UK z firmy AirWatch. Prezentacja w czasie Forum – Enterprise Mobility Management. Pokaz systemu AirWatch no i gwóźdź programu pierwsza w skali Europy integracja Cisco Identity Service Engine i AirWatch Mobile Device Management.

luty 2013 – Udział w Konferencji Mobile World Congress w Barcelonie

luty 2013 – Greeneris oficjalnym partnerem konferencji Cisco Forum 2013

styczeń 2013 – Dostarczenie platformy audio/wideo/web konferencji dla klienta z sektora publicznego

grudzień 2012 – Strona firmowa na Facebook-u

grudzień 2012 – Umowa partnerska z firmą VMware

grudzień 2012 – Nowe siedziba firmy, ul. Górczewska 212/226 lok 404

listopad 2012 – Pierwsza własna aplikacja mobilna na urządzenia Android, dla klienta z sektora medycznego

październik 2012 – Podpisanie umowy partnerskiej z firmą F-Secure

październik 2012 – Rusza strona internetowa Greeneris Sp. z o.o.

październik 2012 – Uzyskanie statusu Premier Partner firmy Cisco

październik 2012 – Podpisanie umowy partnerskiej z firmą AirWatch na rozwiązanie dla Mobile Device Management, Mobile Content Management, Mobile Email Management

wrzesień 2012 – Umowy partnerskie z firmą Cisco i Microsoft

sierpień 2012 – Negocjacje i podpisanie pierwszej umowy partnerskiej na dostawę platformy pod rozwiązanie Smart City z firmą Flashnet z Rumuni

sierpień 2012 – Zawiązanie spółki Greeneris z ograniczoną odpowiedzialnością

lipiec 2012 – Podjęcie decyzji przez wszystkie zainteresowane strony o utworzeniu nowego podmiotu gospodarczego